0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

ARKADIUSZ WIECH

Autor tekstów i muzyki w zespole „Turnioki”
Urodził się 17. 09. 1972 roku w Makowie Podhalańskim. Dorastał w atmosferze kultury i muzyki góralskiej. Absolwent Wychowania Muzycznego filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Dzieciństwo i młodość spędził w Lachowicach, czyli w najpiękniejszym miejscu na świecie. Od dziecka pisał i komponował oraz zakładał przeróżne zespoły. Interesują go różne gatunki muzyczne ale najbardziej jazz. „Turnioki” to zespół, który jest spełnieniem jego marzeń o graniu muzyki góralskiej.

Jeżeli chcecie państwo poczuć klimat, gór, usłyszeć dźwięki które przeniosą Was w bezkresy górskich hal i wierzchołki szczytów to twórczość zespołu „Turnioki” jest tego najlepszym gwarantem. Zespół łączy muzykę góralską z innymi gatunkami muzyki, rozumiejąc potrzeby odbiorcy i czerpiąc radość wspólnego muzykowania, która emanuje ze sceny. Posłuchaj piosenki zespołu Turnioki z najnowszej płyty "Ciupaga" pt. "Lachowice"

Dla niewidomych

Początek strony