Ogłoszenia parafialne

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

04063Lachowice, dnia: 5. lipca 2020 roku

Nie lękajcie się!
Otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi!
Jan Paweł II

W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.

Jutro – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
W środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
W sobotę – wspomnienie świętego Benedykta.

Dziś na prośbę ks. Arcybiskupa po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dla poszkodowanych w powodzi w naszej Archidiecezji.

Za ofiary składane na tacę na potrzeby naszej świątyni, jak również w kancelarii czy na konto parafii składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Na czas wypoczynku polecamy prasę katolicką.

Rodzinom od numeru: 21 - 30 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 31 - 50. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Teresy Gałuszka i Joanny Leśniak.

Na nowy tydzień pracy, codziennych zajęć, dzieciom, młodzieży na czas wakacji, wszystkim przebywającym na urlopach życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Początek strony