11Z021Lachowice: 21. lipca 2024 roku

z wakacji i ferii,
aby służyć dobru jednostki
 i rodziny przez to,
że umożliwiają kontakt z przyrodą,
zapewniają spokój,
dają czas na kultywowanie
zgodnego życia rodzinnego,
na wartościową lekturę
i na zdrowe rozrywki…”.

Jutro - święto św. Marii Magdaleny.
We wtorek - święto św. Brygidy.
W środę - wspomnienie św. Kingi.
W czwartek - święto św. Jakuba, apostoła.
Piątek - wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów mechanicznych w naszej parafii odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10:15 – na parkingu od strony cmentarza, plebanii i przy domu strażaka. W kaplicy na Kralach po Mszy Św. o godz. 9:00.

Zachęcamy do nabywania w zakrystii lektury prasy katolickiej.

Rodzinom od numeru: 61 - 80 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła Rodziny od numeru: 81 - 100. W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Ireny Skubel i Pani Teresy Gałuszka.

Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej parafii oraz parafianom udającym się na wypoczynek życzymy dużo słońca, pogody ducha i szczęśliwego powrotu do domu.