0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

maj ave maria Lachowice, dnia: 14 - maja 2023 roku

Nie bójcie się,
otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi
i Jego zbawczej władzy!
Jan Paweł II

Dziś na Mszy Świętej o godzinie 11:45 dzieci z klasy czwartej będą uroczyście obchodzić pierwszą rocznicę Komunii Świętej.

Jutro rozpoczynamy dni modlitw o urodzaje, tak zwane Dni Krzyżowe. Będziemy prosić Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy ludzkiej na roli,  o sprawiedliwy podział dóbr i chleb dla głodujących w naszym kraju i na całym świecie oraz o pokój na świecie. Modlitwy rozpoczniemy o godz. 17:30 a następnie Msza Święta.

We wtorek - święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego miłosierdzia.
Po Mszy Św. o godz. 18:00 - Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Zachęcamy do kupowania w zakrystii prasę katolicką.

W przyszła trzecią niedzielę miesiąca, składka na Mszach Świętych przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Rodzinom od numeru: 361 - 390 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 391 - 420. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Marii Adamczowskiej i Pana Jerzego Gwiżdża.

Początek strony