0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

maj ave maria Lachowice, dnia: 7 - maja 2023 roku

 

"Tylko Chrystus może uciszyć lęk człowieka.
patrzcie na Jezusa głębią waszych serc i umysłów!
On jest waszym nieodłącznym przyjacielem."
Jan Paweł II

 

W naszej Wspólnocie Parafialnej przeżywamy dziś radosną Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy trzeciej. Módlmy się za te dzieci i za ich rodziców, aby przez całe życie wytrwały w wierności Chrystusowi i były Apostołami Eucharystii.

 

Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian - dorosłych, młodzież i dzieci do licznego uczestniczenia w nabożeństwach majowych a wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy w sobotę na pierwsze w tym roku uroczystości fatimskie o godz. 18:00. Intencje fatimskie prosimy składać w zakrystii.

 

Jutro - uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.

 

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 11:45 dzieci z klasy czwartej będą uroczyście obchodzić pierwszą rocznicę Komunii Świętej. W piątek o godz. 16:30 - odbędzie się w kościele przygotowanie liturgiczne dla tych dzieci. W sobotę o godzinie 17:30 - spowiedź święta dla tych dzieci i ich rodzin.

 

Rodzinom od numeru: 331 - 360 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy  o pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła rodziny od numeru: 361 - 390. W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Kazimiery Kapała i Pani Marii Kot.

 

Wszystkim parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom życzymy wszelkich łask od Chrystusa Miłosiernego oraz opieki Matki Bożej.

Początek strony