KND 010 wersja 1cLachowice, dnia: 30. Października 2022 roku

Bóg jest Bogiem żywych,
 nie umarłych.
Jan Paweł II.

Dziękujemy dzisiaj Bogu za ten kościół, naszą świątynię, którą Pan Bóg wybrał na miejsce przebywania wśród nas.

We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych i rozpoczęcie Tygodnia Modlitw za Zmarłych. Msze Święte będą o godzinie 7:00 – 9:00 w kaplicy – 10:15 – 14:00. Po Mszy Świętej o godzinie 14:00 – Procesja na cmentarz i modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

W środę przypada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, dzień modlitwy całego Kościoła za zmarłych. Po Mszy świętej o godzinie 10:15 – Procesja na cmentarz i modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

W tygodniu po Mszach świętych wieczornych wypominki listopadowe i modlitwy za zmarłych.

W piątek – wspomnienie św. Karola Boromeusza.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16:00.

Wizyta chorych w parafii z racji pierwszego piątku w piątek od godz. 9:00.
Wszystkich chorych prosimyę zgłosić dzisiaj w zakrystii.

W przyszła niedzielę po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu.

Rodzinom od numeru: 361 – 390 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 391 – 420. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Barbary Wątroba i Pani Henryki Kachel.