Baner na rozaniec swiety Odmawiac rozaniec to kontemplowac z Maryja oblicze Chrystusa 75x100 cmLachowice, dnia: 23. października 2022 roku

Nie lękajcie się!
Otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi!

W przyszłą niedzielę – przypada Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego. Po Mszy świętej o godzinie 10:15 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, będziemy dziękować Bogu w tym dniu za naszą świątynię, w której gromadzimy się na liturgii i przyjmujemy sakramenty.

W piątek – święto świętych Apostołów Szymona Judy i Tadeusza.

W  kancelarii parafialnej możemy zgłaszać wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych.
W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna dodatkowo od godz. 17:00

Państwu Annie i Stanisławowi Miśkowiec składamy najserdeczniejsze Bóg zapłać za ofiarowanie do naszej świątyni pięknych kwiatów. Bóg zapłać.

Zachęcamy do kupowania w zakrystii prasy katolickiej. Jest Niedziela, Gość Niedzielny, dla najmłodszych jest miesięcznik Staś. Warto pogłębiać i umacniać swoją wiarę.

Rodzinom od nr. 331 – 360 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od nr. 361 – 390.

W przyszłą niedzielę różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Janiny Wrażeń i Pani Ireny Pająk. Panu Kazimierzowi Kubieniec z Gustofów, składamy serdeczne Bóg zapła za wywiezienie liści z terenu kościoła. Bóg zapłać.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych na drodze do świętości.