0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

MB 028 48369c38107c8Lachowice, dnia: 26. września 2022 roku

"Różaniec, to moja ulubiona modlitwa!
Jan Paweł II

W sobotę rozpoczynamy październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy świętej i w nabożeństwie różańcowym. Nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia będziemy odprawiać o godzinie 17:30, a w niedziele po Mszy świętej o godzinie 18:00. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy  o wspólne odmawianie różańca w domach. Prosimy dzieci i młodzież, Róże Różańcowe a także Grupy Parafialne o prowadzenie Różańca  w kościele według ustalonego harmonogramu, który jest wywieszony przy ogłoszeniach parafialnych i na stronie internetowej naszej parafii. Dzieci otrzymają plansze na których będą odnotowywać swój udział w nabożeństwach.

Poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z klasy III przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej będzie w piątek o godz. 18:00. Po Mszy Świętej spotkanie informacyjne dla rodziców.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• We wtorek - święty Wincenty a Paulo.
• We środę - święty Wacław.
• W czwartek - święci Archaniołowie: Michał, Gabriel i Rafał.
• W sobotę - święta Teresa od Dzieciątka Jezus.

Zachęcamy do nabywania lektury prasy katolickiej w zakrystii
Jubilatów i solenizantów zapewniamy o serdecznej pamięci i składamy najlepsze życzenia.

Rodzinom od nr 211 - 240 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od nr 241 - 270. W przyszłą niedzielę odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Teresy Gałuszka i Pani Zofii Kwaśnej.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: † Kamila Zachura z Osiedla Karówka. Módlmy się w jej intencji: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Początek strony