09250Lachowice, dnia: 11.09.2022 Roku

Błogosław, Boże, rolnika dłoni
Nie dopuść nigdy nań głodu.

Jutro - wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
We wtorek - wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
W środę - święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
W czwartek - Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości, czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, we wtorek na godz. 18:00 na piąte w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

W naszej wspólnocie parafialnej w przyszła niedzielę na Mszy Świętej przeżywać będziemy Parafialne Święto Dziękczynienia za tegoroczne plony czyli dożynki.

W przyszła trzecią niedzielę miesiąca składka na Mszach Świętych przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła.

Rodzinom od numeru: 151 - 180 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz na zewnątrz kościoła i za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 181 - 210. W przyszłą niedzielę odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Marii Adamczewskiej i Pani Heleny Mikołajczyk.

Niech Jezus, Mesjasz Pan, błogosławi każdy dzień życia solenizantów i jubilatów tego tygodnia.

We wtorek o godz. 12:00 w kościele, odbędzie się pogrzeb † Zygmunta Pochopnia z Osiedla Mączne. Módlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa  w pokoju wiecznym. Amen.