11Z021Lachowice, dnia: 29. maja 2022 roku

Nie bójcie się,
otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi
i Jego zbawczej władzy!
Otwórzcie granice państw,
systemów ekonomicznych i politycznych,
szerokie dziedziny kultury, cywilizacji, rozwoju!
Nie bójcie się!

Jutro rozpoczęcie modlitw przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

We wtorek w święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny zakończenie nabożeństw majowych a w środę rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe będziemy odprawiać po Mszy Świętej rannej lub wieczornej, według porządku Mszy Świętych.

W środę obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Na Eucharystię zapraszamy przede wszystkim dzieci z rodzicami, aby wspólnie modlić się o czyste i dobre serca dla nich, o ich duchowy wzrost i bezpieczeństwo  w trudnych czasach.

W środę – wspomnienie św. Justyna, męczennika.
W piątek – świętych męczenników Karola Lwangi i Toawrzyszy.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo piątkowa w piątek od godz. 17:00 Wizyta chorych w parafii z racji pierwszego piątku w piątek od godz. 9:00. Wszystkich chorych prosimy zgłosić dzisiaj w zakrystii.

Zachęcamy do kupowania lektury prasy katolickiej.

Dekanalny Duszpasterz Młodzieży zaprasza młodzież naszej parafii 4 czerwca na godz. 18:00 do Zembrzyc na Adorację Najświętszego Sakramentu w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Rodzinom od numeru: 141 - 170 składamy serdeczny Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego świątyni. W tym tygodniu prosimy  o pomoc przy sprzątaniu kościoła od numeru: 171 – 200. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pana Janusza Zyzańskiego i Pani Zofii Barzyckiej.

Panu Dariuszowi Kubieniec, składamy serdeczne Bóg zapłać za wymianę bezpłatnie spróchniałych desek na schodów na ołtarzu polowym. Bóg zapłać.

Wszystkim jubilatom i solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.