07Z002Lachowice, dnia: 17.10. 2021 roku

Modlitwa jest niezbędna w życiu
osobistym i w apostolacie.
Nie może być autentycznego
świadectwa chrześcijańskiego bez modlitwy.
Ona jest źródłem natchnienia,
energii, odwagi w obliczu trudności i przeszkód,
Jest źródłem wytrwałości
i mocy podejmowania inicjatywy.

Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele.

Jutro - przypada św. Łukasza ewangelisty.
We wtorek - bł. Jerzego Popiełuszki.
W środę - św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej.
W piątek - św. Jana Pawła II, papieża.

W  kancelarii parafialnej możemy zgłaszać wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych.

W czwartek od godz. 16:00 do 17:00 w domu Katolickim, odbędzie się zbiórka środków higieny na rzecz hospicjum św. Kamila w Bielsku Białej. Swoją opieką hospicjum to otacza, w ostatnich dniach życia, nieuleczalnie chorych mieszkańców naszego regionu, również w razie potrzeby niesie wsparcie mieszkańcom naszej parafii i okolic. Więcej informacji u organizatora zbiórki Grzegorza Krawczyka.

Za ofiary składane dzisiaj na tacę, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Rodzinom od numeru: 121 – 140 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 141 – 160. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Joanny Leśniak i Pana Jana Leśniaka.