0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

06Lachowice, dnia: 22. sierpnia 2021 roku

Jakżeż łatwo byłoby wymienić
Błędy popełnione w przeszłości i te,
Które wciąż trwają i świadczą o niedowartościowaniu rolnictwa,
Które stało się terenem nieprzemyślanych eksperymentów,
Braku zaufania, a nawet dyskryminacji.
A rolnicy to przecież nie tylko ci, którzy karmią, ale także ci,
Którzy stanowią element stałości i trwania.
Jan Paweł II.

Kończą się już wakacje. Cieszmy się z ostatnich wolnych dni, ze sprzyjającej pogody. Wykorzystajmy je, aby nabrać sił do codziennych obowiązków w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Już dziś podziękujemy dobremu Bogu za piękne, szczęśliwe wakacje i poprosimy o potrzebne łaski i dary w nowym roku pracy.

We wtorek – święto św. Bartłomieja, apostoła.
W czwartek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
W piątek – św. Moniki
W sobotę – św. Augustyna.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Solenizantów i jubilatów tygodnia powierzamy opiece Matki Bożej Częstochowskiej.

W piątek o godz. 17:00 w kościele, odbędzie się spotkanie chłopców od 3 klasy szkoły podstawowej i starszych. którzy by chcieli zostać ministrantami. Serdecznie zapraszamy tych chłopców o wstąpienie w szeregi ministrantów naszej parafii.

Rodzinom od numeru: 381 - 400 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 401 - 420. W przyszłą niedzielę odmówią Różaniec kościele Róże: Pani Jadwigi Kachel i Pana Janusza Świerkosza.

Początek strony