0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
06
Lachowice, dnia: 15. sierpnia 2021 roku

Młody człowiek jest wrażliwy naprawdę na
sprawiedliwość, piękno, na inne wartości duchowe.
Młody człowiek pragnie odnaleźć siebie samego,
dlatego szuka, prawdziwych wartości i ceni tych ludzi,
którzy ich nauczają i według nich żyją.
Jan Paweł II

Przeżywamy dziś uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Obrzęd błogosławienia ziół, kwiatów, warzyw, pierwocin zbóż na zakończenie każdej Mszy Świętej.

We wtorek przypada – św. Jacka prezbitera.
W piątek – św. Bernarda, opata.
W sobotę –  św. Piusa X, papieża.

Za ofiary składane dzisiaj na potrzeby naszej świątyni, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 18:00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Rodzinom od numeru: 361 - 380 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 381 - 400. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Stanisławy Bałazy i Pana Józefa Żywczaka.

Informujemy wszystkich parafian, że nasza pani organistka ze względów osobistych złożyła rezygnację z grania w naszym kościele z dniem 31 sierpia b.r. Bardzo serdecznie dziękujemy pani organistce za 5 lat jej pracy w naszej parafii. W związku z tym parafia poszukuje organisty.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: † Genowefa Kapała z Osiedla Banasie. Módlmy się w jej intencji: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Początek strony