06Lachowice, dnia: 11. lipca 2021 roku

Człowiek wierzący ma odpoczywać nie tylko jak Bóg,
ale także odpoczywać w Bogu,
oddając Jemu całe stworzenie w postawie uwielbienia,
dziękczynienia, synowskiego przywiązania
i oblubieńczej przyjaźni.

Przeżywamy kolejną wakacyjną niedzielę. Serdecznie witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii i życzymy, miłego wypoczynku aby czas wytchnienia, był również czasem zbliżenia się do Boga poprzez piękno stworzenia i osobiste zaangażowanie w praktyki duchowe.

Jutro - wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.

We wtorek 13-go lipca o godzinie 18:00 - serdecznie zapraszamy na trzecie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Intencje fatimskie prosimy składać w zakrystii.

W czwartek - wspomnienie św. Bonawentury.
W piątek - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 18:00.

W przyszła trzecią niedzielę miesiąca składka na Mszach Świętych przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Tylko jednej osobie od numeru: 261 – 280 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę  W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 281 – 300. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Marii Adamczewskiej i Pana Jerzego Gwiżdża.

Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Kojszówce-Wieprzcu w Roku św. Józefa organizuje pielgrzymkę do św. Józefa w Kaliszu w dniach 4-5 września b.r. W programie pielgrzymki: Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, Głogowiec, gdzie przyszła na świat św. Siostra Faustyna, a także Sanktuarium Opatrzności Bożej w Wilanowie i Niepokalanów. Szczegółowy program pielgrzymki wywieszony jest w gablocie parafialnej. Pielgrzymkę przygotowało biuro podróży ORLANDO. Koszt pielgrzymki wynosi 490 zł. Wszelkie informacje i zapisy u proboszcza – ks. Grzegorza Stachowskiego do 25 lipca 2021 r. / Tel. 503 394 255 /.