11Z021Lachowice, dnia: 16. maja 2021 roku

"Tylko Chrystus może uciszyć lęk człowieka.
patrzcie na Jezusa głębią waszych serc i umysłów!
On jest waszym nieodłącznym przyjacielem."

Dziś przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

Jutro rozpoczęcie septenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty.

Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych: dzieci, młodzież, dorosłych.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 18:00 - Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę - przypada wspomnienie św. Rity.

Za ofiary składane dzisiaj na tacę na potrzeby naszego kościoła, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

W sobotę o godz. 12:00 w kościele odbędzie się spotkanie chłopców z klasy 3 – 4 którzy chcieli by zostać ministrantami.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

W przyszłą niedziele o godz. 15:00 w Ślemieniu na Jasnej Górce, zostanie odprawiona Msza Święta w int. całej naszej parafii.

Rodzinom od nr: 101 - 120 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby świątyni. W tym tygodniu prosimy  o pomoc przy sprzątaniu rodziny od nr: 121 - 440.  W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Janiny Wrażeń i Pana Jerzego Gwiżdża.