dekoracja kosciola peregrynacja 2Lachowice, dnia: 11 kwietnia 2021 roku

„W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój,
a człowiek szczęście,
Bądźcie świadkami miłosierdzia!”

Dziś II niedziela Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego. Chcemy uwielbiać nieskończone Boże miłosierdzie, a jednocześnie podjąć refleksję, czy sami jesteśmy miłosierni. Dziś po Mszy świętej  o godzinie 10:15 uczczenie Obrazu Jezusa Miłosiernego i  relikwii Świętego Jana Pawła II i Świętej Siostry Faustyny oraz zawierzenie świata Bożemu Miłosierdziu.

Dziś rozpoczynamy 77. Tydzień Miłosierdzia.
W darze na Seminarium Duchowne, możemy składać ofiary pieniężne.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia.
Po Mszy świętej o godz. 18:00 - Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Za tydzień, trzecia niedziela Wielkanocy a zarazem XIII Niedziela Biblijna, rozpoczynająca obchody Tygodnia Biblijnego.

Wychodząc z kościoła prosimy zakupić prasę religijną.

Rodzinom od numeru: 1 - 20 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła i za ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła, rodziny od numeru: 21 - 40. W przyszłą niedzielę odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Joanny Leśniak i Pana Jana Leśniaka.