2233Lachowice, dnia: 24. stycznia 2021 roku

Wejrzyj, łaskawa Pani, na ten lud,
który od wieków pozostawał wierny Tobie
i Synowi Twemu.
Wejrzyj na ten naród,
który zawsze pokładał nadzieję w Twojej
matczynej miłości.
Jan Paweł

Jutro – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.
We wtorek – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
W czwartek – świętego Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 40 – godzinnego nabożeństwa. Przychodźmy chętnie adorować Pana Jezusa. Sam Pan Jezus do tego nas zachęca, gdy mówi: Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię. Porządek adoracji Najświętszego Sakramentu umieszczony jest w gablotce przy wejściu do kościoła.

Dziś po każdej Mszy Świętej, zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym trzęsienia ziemi w Chorwacji.

Rodzinom od numeru: 181 – 200 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 201 – 220.
W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Janiny Kubieniec i Pani Stanisławy Marcak.

Jubilatom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia. Tym, którzy korzystają z czasu ferii zimowych, życzymy bezpiecznego i przyjemnego wypoczynku. Pozdrawiamy również wszystkich wypoczywających w naszej wspólnocie.