09250Lachowice, dnia: 6. września 2020 roku

„ Nie wstydźcie się krzyża.
Starajcie się, na co dzień podejmować krzyż”.
Jan Paweł II.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
We wtorek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
W środę – bł. Anieli Salawy, dziewicy.
W sobotę – Najświętszego Imienia Maryi.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości, czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, w przyszła niedzielę na godz. 18:00 na piąte w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się dziewiąty już Tydzień Wychowania. Te dni będą okazją do szczególnej modlitwy za młode pokolenie Polaków, ich rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10:15 – będziemy przeżywać Parafialne Święto Dziękczynienia za tegoroczne plony czyli dożynki.

Rodzinom od numeru: 201 – 220 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 221 – 240. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Marii Kot i Pana Jerzego Gwiżdża.

We wtorek o godz. 11:30 w kościele, odbędzie się pogrzeb ś.p. † Tadeusza Chrząszcza lat 87 z Osiedla Lasiki. A we środę o godz. 14:00 Wiesława Siwca lat 63 z Osiedla Zagródki. Módlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.