06210Lachowice, dnia: 10 - maja 2020 roku

"Tylko Chrystus może uciszyć lęk człowieka.
patrzcie na Jezusa głębią waszych serc i umysłów!
On jest waszym nieodłącznym przyjacielem."

Zachęcamy do odśpiewania nabożeństwa majowego w domach wraz z rodzin

W środę pierwsze w tym roku uroczystości fatimskie o godz. 18:00 - Msza Święta, następnie różaniec.
Nie będzie tradycyjnej procesji fatimskiej wokół kościoła.

W TYM TYGODNIU RZYPADA
W czwartek - święto św. Maciaja, Apostoła.
W sobotę - św. Andrzeja Boboli.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy świętej o godz. 18:00 - Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca, składka na Mszach świętych przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych z montażem paneli fotowoltaicznych przy naszym kościele. Całkowity koszt wyniósł 54 tyś. zł. i mamy to spłacić w czterech ratach do końca tego roku. Prosimy o zrozumienie i ofiarność.

Za wszystkie ofiary przesyłane na konto parafialne a także złożone w zakrystii, składamy serdeczne Bóg zapłać. Jest to ważne wsparcie w sytuacji kiedy już przez kolejne niedziele nie ma ofiar składanych na tacę. Zamiast jak zwykle składanych ofiar w czasie Mszy świętych można wesprzeć utrzymanie parafii i kościoła wpłatą na konto parafialne podane na stronie internetowej naszej parafii. Za każdą ofiarę będziemy bardzo wdzięczni. Numer konta parafii: PL21 1020 1433 0000 1002 0035 4977

Zgodnie z zaleceniem Biskupów dotyczącym spowiedzi świętej wielkanocnej. W naszej parafii zostanie zorganizowana taka spowiedź pod koniec maja. Szczegóły będą podane w późniejszym terminie.

Rodzinom od numeru: 281 - 300 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy  o pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła rodziny od numeru: 301 - 320. W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pana Wojciecha Sikory i Pani Janiny Wrażeń.

Wszystkim parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom życzymy wszelkich łask od Chrystusa Miłosiernego oraz opieki Matki Bożej.