2233Lachowice, dnia: 2 – lutego 2020

Gdy będzie Wam trudno,
gdy będziecie w życiu przeżywać
jakieś niepowodzenie czy zawód,
niech myśl Wasza biegnie
ku Chrystusowi, który Was miłuje,
który jest wiernym towarzyszem
i który pomaga przetrwać każdą trudność.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• Jutro – św. Błażej. Po Mszy Świętej błogosławieństwo Św. Błażeja.
• W środę – św. Agata, dziewica i męczennica.
• W czwartek – św. Paweł Mika i jego Towarzysze.
• W piątek– św. Klara.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź Święta pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16:00.

W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 40 – godzinnego nabożeństwa. Przychodźmy chętnie adorować Pana Jezusa. Sam Pan Jezus do tego nas zachęca, gdy mówi: Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię. Porządek adoracji Najświętszego Sakramentu umieszczony jest w gablotce przy wejściu do kościoła.

Serdecznie zachęcamy do lektury prasy katolickiej. A wszystkim Parafianom i Gościom życzymy pogodnej niedzieli
i całego tygodnia, który dzisiaj rozpoczynamy. Niech nam wszystkim Miłosierny Bóg błogosławi.

Rodzinom od numeru: 81 – 100 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni.  W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 101 – 120. W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Henryki Kachel i Pana Janusza Zyzańskiego.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: † Bolesław Miklusiak  lat 92 z Lachowic Dolnych. Módlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.