0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

w post138Lachowice, dnia: 24 luty 2019 roku

Nie bójcie się,
otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi
i Jego zbawczej władzy!
Jan Paweł II

Dziś po zakończeniu Mszy św. o godz. 11:45 kontynuujemy nabożeństwo czterdziestogodzinne.
Adoracja potrwa do 17:00

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
Spowiedź święta z racji pierwszego piątku od godz. 16:00.

Za ofiary złożone w ubiegła niedzielę na tacę na potrzeby naszej świątyni, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Rodzinom od numeru: 341 – 360 składamy serdeczny Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła.  W tym tygodniu prosimy  o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 361 – 380.  W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Henryki Kachel i Pana Janusza Zyzańskiego.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej a wszystkim parafianom, gościom i solenizantom, życzymy zdrowia i wiele łask Bożych.

Składamy wszystkim parafianom serdeczne podziękowanie za wszystkie ofiary złożone dotychczas u sołtysa, które będą przeznaczone na potrzeby naszego cmentarza. Do tej pory złożono kwotę 2.820 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność. Ta kwota będzie na opłacenie wywozu kontenerów ze szkłem i plastikami. Przy tej okazji pragniemy również podziękować Panu Czesławowi Młyńskiemu za bezpłatny wywóz śmieci biodegradalnych z boksu betonowego do kompostownika.

Początek strony