0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

BN 013 48cf7f78d8518Lachowice, dnia: 13. stycznia 2018 Roku.

Wypłyń na głębię!
Zawierz Chrystusowi, pokonaj słabość i zniechęcenie,
i na nowo wypłyń na głębię!
Odkryj głębię własnego ducha.
Wniknij w głębię świata.
Jan Paweł II

Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Zgodnie z wielowiekową tradycją czas świątecznych dekoracji i śpiewania kolęd przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego.

We czwartek – świętego Antoniego, opata.
W sobotę – świętego Józefa Sebastiana Pelczara.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 17:00 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. uczczenie relikwii.

W TYM TYGODNIU DOKOŃCZENIE WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ W PARAFII:
• W poniedziałek – od godz. 9:00 – Gustofy, Zawodzie i Pierchałówka.
• Wtorek – od godz. 9:00 – Od Państwa Banaś do Państwa Guzików.
• W środę  – od godz. 9:00 – Rodziny w Rynku.
• W czwartek – od godz. 9:00 – Podgronie i Zagródki.

W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca składka na Mszach świętych przeznaczona będzie na potrzeby naszej świątyni.

W przyszłą trzecią niedzielę miesiąca składka na Mszach świętych przeznaczona będzie na potrzeby naszej świątyni         a w szczególności na ubezpieczenie kościoła, kaplicy i budynków parafialnych oraz opłacenie podatków

Rodzinom od numeru: 221 – 240 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 441 – 260. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Joanny Leśniak i Pana Jana Leśniak

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Daru zdrowia i obfitości łask Bożych przyzywamy dla solenizantów i jubilatów tygodnia.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: † Władysław Dudziak lat 77 z Lachowic Górnych. Módlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa  w pokoju wiecznym. Amen.

Początek strony