im 1 128Lachowice, dnia: 6. stycznia 2018 roku.

Chrzest Chrystusa jest pierwszą tajemnicą światła
dla Maryi i dla całego Kościoła.
Niech będzie też światłem na drodze każdego chrześcijanina.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
Dzisiejsza składka na Mszach Świętych przeznaczona jest na misje.

Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:
• Jutro - od godz. 9:00 - Kubieńce Kapałowy Potok do Państwa Pępków.
• We wtorek - od godz. 9:00 - Laliki i Mączne.
• W środę - od godz. 9:00 - Od Państwa Głodów do Państwa Jędrzejaków i Kubasiaków.
• W czwartek - od godz. 9:00 - Karówka i Lasiki do szkoły.
• W piątek - od godz. 9:00 - Od Państwa Majewskich do Państwa Bogaczów.
• W sobotę - od godz. 9:00 - Od Pani Hanusiak w stronę Leśniczówki, mostu kolejowego oraz Bogacze.
• W poniedziałek - od godz. 9:00 - Gustofy, Zawodzie i Pierchałówka.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej a w  szczególności do nabywania tygodnika „Idziemy” w cenie 2 zł.

Rodzinom od numeru: 201 - 220 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 221 - 240. W przyszłym tygodniu odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Teresy Gałuszka i Pani Zofii Kwaśnej

Wszystkim parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom wszystkim życzymy zdrowia i łask Bożych.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: † Józef Lasik z Lachowic Dolnych. Módlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa  w pokoju wiecznym. Amen.