MB 028 48369c38107c8Lachowice, dnia: 30. września 2018 roku

"Różaniec, to moja ulubiona modlitwa!

W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczynamy jutro nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele nabożeństwo październikowe odprawiać będziemy: codziennie o godz. 17:30 a w niedzielę po Mszy Świętej wieczornej. Jutro na pierwszym nabożeństwie dzieci odbiorą plansze z obrazkami na różaniec.

Poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z klasy III przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej będzie jutro o godz. 18:00. Po Mszy Świętej spotkanie informacyjne dla rodziców.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16:30

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• Jutro - św. Teresa od Dzieciątka Jezus, dziewica i doktor Kościoła.
• We wtorek - święci Aniołowie Stróżowie.
• W czwartek -  święty Franciszek z Asyżu. Imieniny obchodzi papież Franciszek.
• W piątek - święta Faustyna Kowalska, dziewica. Tego dnia po Mszy Świętej odmówimy modlitwę przez przyczynę św. s. Faustyny i ucałujemy relikwię św. s. Faustyny - Apostołki Bożego Miłosierdzia.
• W piątek - Święty Brunon, prezbiter.
• W sobotę - Najświętsza Maria Panna Różańcowa.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Rodzinom od nr 341 - 360 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od nr 361 - 380. W przyszłą niedzielę odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Heleny Mikołajczyk i Pani Ireny Rawickiej.