0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

plakat serce pana jezusa 0156Lachowice, dnia: 17 czerwca 2018 roku.

Kto w sercu ma tylko nienawiść,
nigdy nie zazna miłości i szczęścia.
Jan Paweł II

Przed nami ostatnie nabożeństwa czerwcowe, podczas których uwielbiamy Boże Serce. Weźmy w nich udział, potwierdzając w ten sposób naszą miłość do Boga i gotowość wynagradzania za grzechy nie tylko nasze, ale i całego świata.

W piątek dzieci i młodzież przeżywać będą zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Z tej okazji zapraszamy serdecznie do kościoła wraz z rodzicami i nauczycielami na Mszę Świętą w piątek o godzinie 8:00 rano. Niech uczestnictwo w tej Mszy Świętej - nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzieży, będzie tym pięknym akcentem wieńczącym trud całorocznej pracy.

Wszyscy, którzy pragną przystąpić do spowiedzi św. z okazji zakończenia roku szkolnego, mogą to uczynić w środę od godz. 17:00.

W sobotę 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Rozpoczynającym wakacje życzymy udanego wypoczynku i równocześnie przypominamy, że nie ma wakacji od codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy Świętej i Dekalogu.

Za ofiary składane dzisiaj na potrzeby naszej świątyni składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
Zachęcamy do nabywania lektury prasy katolickiej.

Rodzinom od numeru: 41 - 60 składamy serdeczny Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru 61 - 80. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Julii Pająk i Pani Marii Kot

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: † Stanisława Pająk lat 79 z Lachowic Dolnych. Módlmy się w jej intencji: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Początek strony