0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

maj ave maria Lachowice, dnia: 13 - maja 2018 roku

"Tylko Chrystus może uciszyć lęk człowieka.
patrzcie na Jezusa głębią waszych serc i umysłów!
On jest waszym nieodłącznym przyjacielem."
Jan Paweł II

W naszej Wspólnocie Parafialnej przeżywamy dziś radosną Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy trzeciej. Módlmy się za te dzieci i za ich rodziców, aby przez całe życie wytrwały w wierności Chrystusowi i były Apostołami Eucharystii.

Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian - dorosłych, młodzież i dzieci do licznego uczestniczenia w nabożeństwach majowych a wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy dziś na pierwsze w tym roku uroczystości fatimskie o godz. 18:00.

W TYM TYGODNIU RZYPADA
Jutro - św. Macieja, Apostoła.
W środę - św. Andrzeja Boboli.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy świętej o godz. 18:00 - Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 10:15 dzieci z klasy czwartej będą uroczyście obchodzić pierwszą rocznicę Komunii Świętej. W piątek o godzinie 17:00 - odbędzie się w kościele przygotowanie liturgiczne dla tych dzieci a o godzinie 17:30 - spowiedź święta dla tych dzieci i ich rodzin.

Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało prosimy:
• Ołtarz - 1 - Przed Domem Państwa Kubielasów - rodziny od numeru: 181 - 200.
• Ołtarz - 2 - Przed Domem Strażaka - rodziny od numeru: 201 - 220.
• Ołtarz - 3 - Przed Domem Katolickim - rodziny od numeru: 221 - 240.
• Ołtarz - 4 - Przy Kościele - rodziny od numeru: 241 - 260.

Rodzinom od numeru: 361 - 380 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy  o pomoc przy sprzątaniu naszego kościoła rodziny od numeru: 381 - 400. W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pana Józefa Żywczaka i Pana Kazimierza Sobańskiego.

Informujemy wszystkich parafian, że w przyszła niedzielę w kościele na Jasnej Górce o godzinie: 15:00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji o opiekę Matki Najświętszej nad całą naszą parafią.

Wszystkim parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom życzymy wszelkich łask od Chrystusa Miłosiernego oraz opieki Matki Bożej.

Początek strony