1008Lachowice, dnia: 12 – czerwca 2016 roku

owemu wnętrzu, które Biblia utożsamia
właśnie z Jego Sercem, siedzibą miłości,
która odkupiła świat.

Trwa miesiąc poświęcony czci Serca Pana Jesusa. Weźmy udział w nabożeństwie czerwcowym lub też osobiście odmawiajmy litanię do Serca Pana Jezusa.

Jutro, z okazji 13. dnia miesiąca, wspólna modlitwa za wstawiennictwem Pani Fatimskiej. Msza Święta i Nabożeństwo fatimskie z procesją o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wzięcia udziału w tym nabożeństwie.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• Jutro – św. Antoni z Padwy.
• We wtorek – bł. Michał Kozal.
• W środę – bł. Jolanta.
• W piątek – św. Brat Albert Chmielowski

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Dzień szczególnej modlitwy ku czci Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 – Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej uczczenie relikwii.

Dziś po każdej Mszy świętej ogólnopolska zbiórka do puszek na budowę świątyni pod wezwaniem Opatrzności Bożej w Warszawie, wznoszonej jako wotum wdzięczności Polaków.

Rodzinom od numeru: 31 – 40 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła.  W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 41 – 50.  W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Joanny Leśniak i Pana Jana Leśniaka.

Rozpoczynając prace przy konserwacji gontów na naszym kościele chcemy zaimpregnować wyczyszczone już gonty na ogrodzeniu kościoła. Chętnych którzy czują się na siłach i mają czas, by pomóc pomalować te gonty, bardzo serdecznie prosimy o przyjście jutro w poniedziałek na godz. 9:00. Wspólnymi siłami możemy te prace wykonać.

Rada Rodziców, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Gimnazjum nr 2 w Lachowicach serdecznie zapraszają wszystkich parafian  na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 19 czerwca tj. w najbliższą niedzielę o godz. 14:00 przy budynku gimnazjum w Lachowicach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości w przyszła niedzielę na godz. 19:00 na koncert w ramach festiwalu „Muzyka Zaklęta w Drewnie”, gdzie wystąpi jeden z najciekawszych zespołów wokalnych.

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje osobiste święta, nade wszystko imieniny i urodziny, składamy najlepsze życzenia. Zmarłych polecajmy Bożemu miłosierdziu.