„Cokolwiek czynicie, czyńcie dla Pana, albowiem radosnego dawcę miłuje Bóg" - Niech te słowa św. Pawła będą mottem naszego życia. Pan poucza nas dzisiaj, by zawsze nasze uczynki wypływały z czystego i radosnego serca. Tylko wtedy będziemy potrafili hojnie rozdawać Bożą miłość, która sprawi, że będziemy zbierać obfite plony.

organy

A Bóg może zlać na was całą obfitość łaski, tak byście mając wszystkiego i zawsze pod dostatkiem, bogaci byli we wszystkie dobre uczynki według tego, co jest napisane: Rozproszył, dał ubogim, sprawiedliwość Jego trwa na wieki. Ten zaś, który daje nasienie siewcy, i chleba dostarczy ku pokrzepieniu, i ziarno rozmnoży, i zwiększy plon waszej sprawiedliwości. Wzbogaceni we wszystko, będziecie pełni wszelkiej prostoty, która składa przez nas dziękczynienie Bogu.

Halina i Krzysztof Pacyga

Parafia Rzymsko Katolicka pw. Św. App. Piotra i Pawła w Lachowicach, pragnie tą drogą złożyć Państwu serdeczne podziękowanie, za wykonanie z hojnością i własną chęcią nowych gablot na ogłoszenia parafialne, skarbonek metalowych do kościoła. Nie sposób zliczyć wszystkich tych rzeczy, które Państwo wykonali i ofiarowali bezinteresownie dla naszego kościoła. Dziękując jednocześnie za dbałość o ten Dom Boży, za postawę serca i nastawienie, życzymy wiele sukcesów w pracy zawodowej, oraz wiele radości w życiu osobistym. A czyniąc dobrze nie ustawajmy, albowiem we właściwym czasie żąć będziemy bez znużenia.

Z modlitewną pamięcią:
Duszpasterze Parafii, oraz mieszkańcy Lachowic