0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

DSC09297Z przykrością informujemy, że wczoraj odszedł po wieczną, zasłużoną nagrodę nasz rodak ks. Antoni Łaciak. Ksiądz Antoni był to człowiek, który zapisze się na zawsze w naszej pamięci. Ufamy, że Pan obficie wynagrodzi w wieczności Jego wspaniałe kapłańskie życie. Gorąco zachęcamy byśmy licznie wzięli udział w pogrzebie ks. Antoniego. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w Kościele Parafialnym w Skomielnej Białej dnia 05.02.2020 r. (tj. środa) o godz. 15:00, po czym nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku.

Osoby chętne do udziału w pogrzebie z proszę o kontakt z kościelnym pod nr tel. 608410733. Po ustaleniu ilości chętnych na udział w pogrzebie można będzie zarezerwować odpowiedni autokar, który zapewni wszystkim bezpieczny dojazd i powrót z uroczystości pogrzebowej.

Odprowadźmy naszego rodaka na miejsce wiecznego spoczynku, biorąc udział we Mszy Świętej i pogrzebie. To ostatnia ważna przysługa. Wyszedł spośród nas, by całe życie służyć kościołowi. Zawsze godnie reprezentował naszą parafię, wszędzie tam gdzie służył otaczano go szacunkiem i zaufaniem. Bardzo prosimy oddajmy i my mu szacunek i pamięć biorąc udział w uroczystości pogrzebowej.

Początek strony