Nadeszła zima a wraz z nią śnieg, mróz i oczywiście ferie zimowe, na które czekają wszystkie dzieci i młodzież. Wszystkim tym, którzy wyjechali poza Lachowice życzymy fantastycznych, niezapomnianych, białych przygód! Ci, którzy zostali w parafii też z pewnością się nie nudzą! i nie siedzą w zaciszu domowym albowiem - „Czas na zimowe szaleństwa".

Z tej okazji miło nam poinformować, że konkurs na "ŚNIEGOWĄ RZEŹBĘ" jest już zakończony! Do zawodów zgłosiły się tylko cztery drużyny. Resztę musiała wystraszyć ponura pogoda. Jednak jak się okazało, jak się popracuje, to wcale nie jest zimno - przekonuje 16 - letni Szymon Kachel, który razem z dwoma kolegami i koleżankami postanowił zbudować misia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, który dostarczył nam wiele zimowych śniegowych wrażeń. Wszystkie prace zasługują na szczególne uznanie a pomysły przerosły nasze oczekiwania. Wybór zwycięzców był bardzo trudny.
Na koniec zabawy każdy budowniczy dostał ciepły poczęstunek. Kolejny konkurs odbędzie się w przyszłym roku. Byle śnieg dopisał

A oto lista zwycięzców:

• Szymon Kachel
  • Przemysław Grajny
  • Damian Bogdanik

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Organizatorami konkursu i fundatorami nagród byli:

• Serwis parafia-lachowice.pl
  • Sołtys Lachowic - Grzegorz Krawczyk