Jasna Góra - Licheń - Niepokalanów - Warszawa
22-24.09.2017

DZIEŃ 1 – 7.00 – wyjazd do Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej. Zwiedzanie z przewodnikiem muzeum oraz skarbca. Msza święta i czas wolny na indywidualną modlitwę. Po południu wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu. Zakwaterowanie i kolacja.

DZIEŃ 2 – Po śniadaniu zwiedzanie największej bazyliki w Polsce oraz miejsc związanych z objawieniem Maryi. Po mszy świętej czas wolny przeznaczony na modlitwę. Wyjazd do Niepokalanowa – miasta założonego przez św. Maksymiliana Kolbe. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem i działalnością Świętego. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

DZIEŃ 3 – Wyjazd po śniadaniu i mszy św. Przejazd do Warszawy – krótkie zwiedzanie miasta oraz pobyt w kościele św. Stanisława Kostki przy grobie błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. Około godziny 14.30 wyjazd do Lachowic. Powrót i zakończenie pielgrzymki około godziny 24.00

Cena 420 zł obejmuje:
• Przejazd autokarem turystycznym
• Opiekę pilota turystycznego
• 2 noclegi w pensjonatach ( skromne warunki, pokoje 2,3 osobowe)
• 2 śniadania i 2 obiadokolacje
• Bilet wstępu do muzeum i skarbca na Jasnej Górze
• Przewodnika miejscowego w Częstochowie, Licheniu i Niepokalanowie

Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej!