0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

04063Lachowice, dnia:26. czerwca 2022 roku

„Pochłonięci przez coraz szybszy rytm codziennego życia,
wszyscy potrzebujemy, co jakiś czas zatrzymać się i odpocząć,
aby poświęcić trochę więcej czasu na refleksję i modlitwę”.
Jan Paweł II

Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
We wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

W środę 29 czerwca obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać Odpust. Msze Święte będą o godz. 7:00, 18:00. Uroczysta suma odpustowa z procesją będzie o godzinie: 11:00. Na procesję prosimy o przystrojenie feretronów. Dzieci z klasy trzeciej i czwartej niech przyjdą na procesję w strojach liturgicznych. Zapraszamy Poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców dzwoniących na cześć Pana Jezusa. Niech ten dzień odpustu, będzie świętem całej naszej wspólnoty parafialnej.

W tym tygodniu przypada pierwszy pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
Spowiedź św. w piątek od godz. 17:00.
Wizyta chorych w parafii z racji pierwszego piątku miesiąca w piątek od godz. 9:00.
Wszystkich chorych prosimy zgłosić dzisiaj w zakrystii.

Informujemy, wszystkich parafian, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu nie będzie w niedziele Mszy Świętej o godzinie: 11:45.
Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Wszystkim wyjeżdżającym i przyjeżdżającym do naszej parafii życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego.

Rodzinom od numeru: 261 - 290 składamy serdecznie Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 291 - 320. W przyszłą niedzielę różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Ireny Skubel i Pani Teresy Gałuszka.

Początek strony