0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

JC 029 483d0f9f61ab0Lachowice, dnia: 9. stycznia 2022 roku.

Chrzest Chrystusa jest pierwszą tajemnicą światła
dla Maryi i dla całego Kościoła.
Niech będzie też światłem na drodze każdego chrześcijanina.
Jan Paweł II

Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Zgodnie z wielowiekową tradycją czas świątecznych dekoracji i śpiewania kolęd przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego.

Plan wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:
Jutro - od godz. 9:00 - Laliki i Mączne.
We wtorek - od godz. 9:00 - Od Państwa Głodów do Państwa Jędrzejaków i Kubasiaków.
W środę - od godz. 9:00 - Od Państwa Majewskich do Państwa Bogaczów.
W czwartek - od godz. 9:00 - Od Pani Hanusiak w stronę Leśniczówki, mostu kolejowego oraz Bogacze.
W piątek - od godz. 9:00 - Gustofy, Zawodzie i Pierchałówka.
W sobotę - od godz. 9:00 - Mącznianka i dokończenie Mącznego.

Dziś w naszym kościele o godz. 16:00, odbędzie się charytatywny koncert kolęd Michała Matuszewskiego. Podczas koncertu, będzie można wesprzeć finansowo pogorzelców z parafii Hucisko.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej

Rodzinom od numeru: 21 - 50 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 51 - 80. W przyszłym tygodniu odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Joanny Leśniak i Pana Jana Leśniaka.

Wszystkim parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom wszystkim życzymy zdrowia i łask Bożych.

Jutro o godz. 12:00 w kościele odbędzie się pogrzeb † Jana Boczka z Osiedla Krale. Módlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa  w pokoju wiecznym. Amen.

Początek strony