0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

w post128Lachowice, dnia: 7. marca 2021 roku.

Będziecie szczęśliwi (…) jeśli staniecie się
wiernymi uczniami Chrystusa!
Jan Paweł II

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy św. adoracja najświętszego sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 16:15 i w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:45 oraz Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 16:15. Składka z Gorzkich Żali przeznaczona jest dekoracje i kwiaty do Bożego Grobu.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest „Gości Niedzielny” – „ Niedziela”.
Dla najmłodszych jest „Staś”.
W zakrystii są do nabycia baranki na stół wielkanocny.

Rodzinom od numeru: 321 – 340 składamy serdecznie Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 341 – 360. W przyszłą niedzielę różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Zofii Barzyckiej i Pani Kazimiery Kapała.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

W środę o godz. 11:30 w kościele, odbędzie się pogrzeb † Ryszarda Bogdanika z Lachowic Dolnych a o godz. 14:30, odbędzie się pogrzeb † Tadeusza Biegun z Osiedla Leśniczówka. A w piątek o godz. 11:30 w kościele, odbędzie się pogrzeb Stefanii Barzyckiej z Lachowic Dolnych. Módlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

Początek strony