0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

w post138Lachowice, dnia 7 – lutego 2021 roku

Trzeba czuwać, troszczyć się
o każde dobro człowiecze.
Nie można pozwolić,
by marnowało się to,
co ludzkie, na tej ziemi.
Jan Paweł II

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

Serdecznie zapraszamy dziś na Adorację Najświętszego Sakramentu, 40 – godzinnego nabożeństwa. Pozostawajmy długo na klęczkach przed Jezusem Chrystusem obecnym w Eucharystii, pogłębiajmy naszą osobistą i wspólnotową kontemplację.

W środę - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

We czwartek, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele. Specjalna Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 10:00.

Rodzinom od numeru: 221 - 240 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła i za złożoną ofiarę na potrzeby świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 261 - 280.  W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Jadwigi Kachel i Pana Janusza Świerkosza.

Chrystus przywracający nam czystość serca niech wspiera szczególnie solenizantów i jubilatów tego tygodnia.
Zachęcamy do zabierania z kościoła prasy katolickiej.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: † Władysław Kalmuk lat 80 z Osiedla Rynek. Módlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

Początek strony