0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

JC 029 483d0f9f61ab0Lachowice, dnia: 2. stycznia 2021 roku.

Chrzest Chrystusa jest pierwszą tajemnicą światła
dla Maryi i dla całego Kościoła.
Niech będzie też światłem na drodze każdego chrześcijanina.
Jan Paweł II

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

Jutro – przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezusa.

W środę – uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjne na Mszy Świętej o godz. 10:15 błogosławieństwo kredy, kadzidła oraz wody. Zebrane tego dnia ofiary na tacę są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny. Za ofiarność serdeczne Bóg zapłać.

W tym tygodniu na Msze św. kolędową zapraszamy rodziny:
• We wtorek – Rodziny z Osiedla Krzystki, Sobańskie, Bogacze, z nad mostu kolejowego do szkoły, Leśniczówka i Pierchałówka.
• W piątek – Rodziny z Osiedla, Kubieńce, Kapałowy Potok, Grzesice, Lasiki, Karówki i Rynku.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej

Rodzinom od numeru: 121 - 140 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 141 - 160. W przyszłym tygodniu odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Joanny Leśniak i Pana Jana Leśniaka.

Wszystkim parafianom i gościom, solenizantom i jubilatom wszystkim życzymy zdrowia i łask Bożych.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: † Ewa Bargiel lat 35 z Osiedla Mączne. Módlmy się w jej intencji: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa  w pokoju wiecznym. Amen.

Początek strony