0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

10Z055Lachowice, dnia: 16. sierpnia 2020 roku

Młody człowiek jest wrażliwy naprawdę na
sprawiedliwość, piękno, na inne wartości duchowe.
Młody człowiek pragnie odnaleźć siebie samego,
dlatego szuka, prawdziwych wartości i ceni tych ludzi,
którzy ich nauczają i według nich żyją.
Jan Paweł II

Jutro – św. Jacka prezbitera.
W czwartek – św. Bernard, opata.
W sobotę –  przypada wspomnienie św. Piusa X, papieża.

Za ofiary składane dzisiaj na potrzeby naszej świątyni, jak również n konto parafii czy w kancelarii parafialnej, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Rodzinom od numeru: 141 - 160 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 161 - 180. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Janiny Wrażeń i Pani Ireny Pająk.

W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 18:00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: † Zofia Liwocha lat 66 z osiedla Rynek, Eleonora Boczek lat 96 z Osiedla Krale, † Anna Wajdzik  lat 85 z Lachowic Dolnych. Módlmy się w ich intencji: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Początek strony