0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

06Z029Lachowice, dnia: 12. lipca 2020 roku

Człowiek wierzący ma odpoczywać nie tylko jak Bóg,
ale także odpoczywać w Bogu,
oddając Jemu całe stworzenie w postawie uwielbienia,
dziękczynienia, synowskiego przywiązania
i oblubieńczej przyjaźni.
Jan Paweł II

Przeżywamy kolejną wakacyjną niedzielę. Serdecznie witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii  i życzymy, miłego wypoczynku aby czas wytchnienia, był również czasem zbliżenia się do Boga poprzez piękno stworzenia i osobiste zaangażowanie w praktyki duchowe.

Jutro 13-go lipca o godzinie 18:00 - serdecznie zapraszamy na trzecie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Intencje fatimskie prosimy składać w zakrystii. Jutro wyjątkowo nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 rano.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• W środę – św. Bonawentura.
• W czwartek – Najświętsza Maryja Panna z góry Karmel.
• W sobotę – Święty Szymon z Lipnicy.

W piątek Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18:00.

W przyszła trzecią niedzielę miesiąca składka na Mszach Świętych przeznaczona będzie na spłatę kolejnej raty montażu paneli fotowoltaicznych przy naszym kościele. Za ofiary składane na tacę na potrzeby naszej świątyni, jak również w kancelarii czy na konto parafii składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Rodzinom od numeru: 41 – 60 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby świątyni.  W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 61 – 80. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Zofii Kwaśnej i Pani Janiny Kubieniec.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: † Kazimierz Wątroba z Lachowic Górnych  Módlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

Początek strony