0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

BC 014a 48cf80cf9b91fLachowice, dnia; 19. stycznia 2020 roku

Kościół to Chrystus żyjący w nas wszystkich.
Chrystus jest winnym krzewem,
A my latoroślami.
On jest fundamentem,
A my żywymi kamieniami.
Jan Paweł II

Dziś w naszej archidiecezji rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polecajmy te intencje Panu Bogu w naszej osobistej modlitwie.
    
We wtorek 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się
w tych dniach za naszych kochanych Babcie i Dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do Domu Ojca. Bardzo często tyle im zawdzięczamy! Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia Święta
i serdeczna pamięć.

W tym tygodniu patronują nam:
• W poniedziałek – Święty Sebastian, biskup.
• We wtorek– Święta Agnieszka, dziewica i męczennica.
• W środę – Święty Wincenty, męczennik.
• W piątek – Święty Franciszek Salezy.

Dobiegły końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin w naszej parafii.
W imieniu swoim, Księdza kanonika, Pana kościelnego oraz ministrantów wszystkim rodzinom za serdeczne przyjęcie i gościnną atmosferę, dobre słowo, składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy za życzliwość wszystkim, którzy nas przyjmowali. Zapewniamy o naszej modlitwie w intencji Was wszystkich. Bóg zapłać też za ofiary składane przy okazji kolędy. Część tych ofiar przekazujemy do Kurii na cele ogólno kościelne, takie jak budownictwo sakralne, utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, czy pomoc księżom chorym i emerytowanym. Wszystkim za wszystko dziękujemy.

Dziś po Mszy Świętej wieczornej na plebani, spotkanie opłatkowe Duszpasterskiej Rady Parafialnej.
Za ofiary składane dzisiaj na tacę na potrzeby naszej świątyni, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Rodzinom od numeru: 41 – 60 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła oraz, za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 61 – 80. W przyszłą niedzielę różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Janiny Wrażeń i Pana Wojciecha sikory.

Początek strony