0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

MB 028 48369c38107c8Lachowice, dnia: 29. września 2019 roku

"Różaniec, to moja ulubiona modlitwa!
Jan Paweł II

We wtorek rozpoczynamy październik - miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w codziennej Mszy świętej i w nabożeństwie różańcowym. Nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia będziemy odprawiać o godzinie 17:30, a w niedziele po Mszy świętej o godzinie 18:00. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, prosimy  o wspólne odmawianie różańca w domach. Prosimy dzieci i młodzież, Róże Różańcowe a także Grupy Parafialne o prowadzenie Różańca w kościele według ustalonego harmonogramu, który jest wywieszony przy ogłoszeniach parafialnych i na stronie internetowej naszej parafii. Dzieci otrzymają plansze na których będą odnotowywać swój udział w nabożeństwach.

Poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci z klasy III przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej będzie we wtorek o godz. 18:00. Po Mszy Świętej spotkanie informacyjne dla rodziców.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i I – średniej, odbędzie się w środę o godz. 18:00.
W sobotę o godz. 17:15 – spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz. 16:30

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• We wtorek - św. Teresa od Dzieciątka Jezus, dziewica i doktor Kościoła.
• W środę - święci Aniołowie Stróżowie.
• W piątek -  święty Franciszek z Asyżu. Imieniny obchodzi papież Franciszek.
• W sobotę - święta Faustyna Kowalska, dziewica. Tego dnia po Mszy Świętej odmówimy modlitwę przez przyczynę św. s. Faustyny i ucałujemy relikwię św. s. Faustyny - Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Jubilatów i solenizantów zapewniamy o serdecznej pamięci i składamy najlepsze życzenia.

Rodzinom od nr 121 - 140 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od nr 141 - 160. W przyszłą niedzielę odmówią Różaniec w kościele Róże: Pani Joanny Leśniak i Pana Jana Leśniaka.

Początek strony