0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

04063Lachowice, dnia: 7. lipca 2019 roku

Nie lękajcie się!
Otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi!
Jan Paweł II

W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.

Jutro – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
W czwartek –wspomnienie świętego Benedykta.
W piątek – wspomnienie św. Brunona.

Zapraszamy wszystkich parafian i gości, czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, w sobotę na godz. 18:00 na trzecie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła z różańcami i lampionami. Intencje można składać w zakrystii.

Na czas wypoczynku polecamy prasę katolicką.

W sobotę 13 lipca o godz. 10.00 w Parafii w Suchej Beskidzkiej odbędzie się Dekanalny Dzień Skupienia Zelatorów Żywego Różańca. Serdecznie zachęcamy Zelatorów Żywego Różańca z naszej parafii do udziału w tym spotkaniu. Będzie to okazja do pogłębienia formacji, rozmowy, nawiązania kontaktów.

Rodzinom od numeru: 311 - 330 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 331 - 350. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Joanny Leśniak i Pana Jana Leśniaka.

Na nowy tydzień pracy, codziennych zajęć, dzieciom, młodzieży na czas wakacji, wszystkim przebywającym na urlopach życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

Początek strony