0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

11Z021Lachowice, dnia: 23. czerwca 2019 roku

Módlmy się, aby wiara Piotra i Pawła
umacniała nasze wspólne świadectwo i sprawiła,
że będziemy gotowi - w razie potrzeby
nawet na męczeństwo.
Jan Paweł II

Jutro przypada - Uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

Przed nami ostatnie nabożeństwa czerwcowe, podczas których uwielbiamy Boże Serce. Weźmy w nich udział, potwierdzając w ten sposób naszą miłość do Boga i gotowość wynagradzania za grzechy nie tylko nasze, ale i całego świata.

W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

W sobotę 29 czerwca obchodzić będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać Odpust. Msze Święte będą o godz. 7:00, 9:00, 18:00. Uroczysta suma odpustowa będzie o godzinie: 11:00. W kaplicy na Kralach o godz. 17:00. Spowiedź św. przed odpustem w piątek od godz. od 17:00.                      

Na procesję prosimy o przystrojenie feretronów. Dzieci z klasy trzeciej i czwartej niech przyjdą na procesję w strojach liturgicznych. Zapraszamy Poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców dzwoniących na cześć Pana Jezusa. Niech ten dzień odpustu, będzie świętem całej naszej wspólnoty parafialnej.

Informujemy, wszystkich parafian, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu nie będzie w niedziele Mszy Świętej o godzinie: 11:45.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Za ofiary złożone w ubiegła niedziele na tacę składamy serdeczne Bóg zapłać. Zebrano kwotę 4.027 zł. 1 dolar. Wszystkim za wielką ofiarność dziękujemy.

W przyszła niedzielę składka na Mszach świętych przeznaczona będzie na rozbudowę kościoła w Hucisku.

Rodzin od numeru: 261 – 280 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu w piątek rodziny od numeru: 281 - 310. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec  w kościele Róże: Pani Ireny Rawickiej i Pani Ireny Skubel.

Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, chcemy życzyć bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy.

Początek strony