0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

06210Lachowice, dnia: 19. maja 2019 roku

"Tylko Chrystus może uciszyć lęk człowieka.
patrzcie na Jezusa głębią waszych serc i umysłów!
On jest waszym nieodłącznym przyjacielem."
Jan Paweł II

Dziś na Mszy świętej o godzinie 10:15 dzieci z klasy czwartej będą uroczyście obchodzić pierwszą rocznicę Komunii Świętej. Módlmy się za te dzieci, aby wzrastały w wierze oraz w łasce u Boga i ludzi.

Dziś w naszej parafii modlimy się w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Z tej okazji gościmy w naszej wspólnocie kleryków naszego seminarium, którzy podzielą się z nami świadectwem wiary i powołania.

Serdecznie zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych: dzieci, młodzież, dorosłych  

W środę przypada wspomnienie św. Rity.
W piątek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
Za ofiary składane dzisiaj na tacę na potrzeby naszej świątyni, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Informujemy wszystkich parafian, że w przyszła niedzielę 26 maja w kościele na Jasnej Górce o godzinie: 14:00 zostanie odprawiona Msza święta  w intencji o opiekę Matki Najświętszej nad całą naszą parafią.

Rodzinom od nr: 161 - 180 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby świątyni. W tym tygodniu prosimy  o pomoc przy sprzątaniu rodziny od nr: 181 - 200.  W przyszłą niedzielę Różaniec w kościele odmówią Róże: Pani Ireny Pająk i Pani Barbary Wątroba.

Początek strony