Ogłoszenia parafialne

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Baner na rozaniec swiety Odmawiac rozaniec to kontemplowac z Maryja oblicze Chrystusa 75x100 cmLachowice, dnia: 22. października 2021 roku

Nie lękajcie się!
Otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi!
Jan Paweł II

Kończy się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele. Niech modlitwa różańcowa zjednoczy nas wszystkich w upraszaniu łask dla świata, dla naszych rodzin i dla nas samych.

W czwartek – święto świętych apostołów Szymona i Judy.

W przyszłą niedzielę – przypada Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego. Po Mszy świętej o godzinie 10:15 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, będziemy dziękować Bogu w tym dniu za naszą świątynię, w której gromadzimy się na liturgii i przyjmujemy sakramenty.

Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Jest Niedziela, Gość Niedzielny, dla najmłodszych jest miesięcznik Staś. Warto pogłębiać i umacniać swoją wiarę.

Państwu Annie i Stanisławowi Miśkowiec składamy najserdeczniejsze Bóg zapłać za ofiarowanie do naszej świątyni pięknych kwiatów. Bóg zapłać.

Przyszły weekend to czas, w którym wyruszymy na groby naszych bliskich. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (Msze Święte będą o godzinie 7:00 – 9:00 w kaplicy – 10:15 – 14:00. Po Mszy Świętej  o godzinie 14:00 – Procesja na cmentarz i modlitwy za naszych bliskich zmarłych. W Dzień Zaduszny o godzinie 7:00 – 9:00 w kaplicy – 10:00 – 17:00. Po Mszy Świętej  o godzinie 10:00 – Procesja na cmentarz i modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

W  kancelarii parafialnej możemy zgłaszać wypominki jednorazowe i roczne za zmarłych.
Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na pomoc dla chrześcijan w Libanie.

Rodzinom od numeru: 141 – 160 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 161 – 210. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Janiny Kubieniec i Pani Stanisławy Marcak.

Od jutra do soboty kancelaria parafialna będzie dodatkowo czynna przed różańcem od godz. 16:30.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Początek strony