0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

06Z029Lachowice, dnia: 3. lipca 2022 roku

Nie lękajcie się!
Otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi!
Jan Paweł II

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy Św. Adoracja Najświętszego sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Pana Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.

W dniu dzisiejszym przypada święto św. Tomasza, apostoła.
Jutro – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.
W środę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
W czwartek – przypada pierwszy czwartek miesiąca.
W piątek – św. Jana z Dukli, prezbitera.

Na czas wypoczynku polecamy prasę katolicką.

Rodzinom od numeru: 291 - 320 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 321 - 350. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Joanny Leśniak i Pani Zofii Kwaśnej.

Na nowy tydzień pracy, codziennych zajęć, dzieciom, młodzieży na czas wakacji, wszystkim przebywającym na urlopach życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

Początek strony