0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

matka boza baner 75x200cm wzor 403Lachowice, dnia: 19. sierpnia 2018 roku

Młody człowiek jest wrażliwy naprawdę na
sprawiedliwość, piękno, na inne wartości duchowe.
Młody człowiek pragnie odnaleźć siebie samego,
dlatego szuka, prawdziwych wartości i ceni tych ludzi,
którzy ich nauczają i według nich żyją.
Jan Paweł II

W tym tygodniu towarzyszy nam szczególne wstawiennictwo Maryi, naszej Matki i Królowej. W środę, przypada wspomnienie NMP Królowej, a w przyszła niedzielę, uroczystość NMP Częstochowskiej. Po każdej Mszy świętej nastąpi odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.

We wtorek, przypada wspomnienie św. Piusa X, papieża.
W piątek, obchodzimy święto Świętego Bartłomieja, Apostoła.

Za tydzień - dwudziesta pierwsza niedziela w ciągu roku, a zarazem ostatnia niedziela w czasie wakacji. Miłym gościom, którzy odpoczywając w naszej parafii, brali udział w liturgii sprawowanej w tym kościele, dziękujemy za świadectwo wiary i pobożności. Życzymy szczęśliwego powrotu do domów i błogosławieństwa Bożego w dalszym życiu.

Za ofiary składane dzisiaj na potrzeby naszej świątyni, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Rodzinom od numeru: 221 - 240 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu rodziny od numeru: 241 - 260. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Janiny Wrażeń i Pana Wojciecha Sikory.

W najbliższą sobotę 25 sierpnia, odbędzie się Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Ruchu Światło - Życie do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: † Jan Kulka lat 68 z Lachowic Górnych. Módlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Początek strony