0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

iiiiiLachowice, dnia: 5. listopada 2017 roku

Śmierci nie można przekupić,
ani od siebie oddalić.
Bóg jest Bogiem żywych,
nie umarłych.
Jan Paweł II.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca.
Po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Dziś także zmiana tajemnic różańcowych.

W tygodniu po Mszach świętych wypominki listopadowe i modlitwy za zmarłych.

W czwartek, 9 listopada, będziemy obchodzić święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu – papieża. To wspaniała okazja, aby w modlitwie powierzać osobę i posługę Ojca Świętego. Pamiętamy częste apele papieża Franciszka o modlitwę za niego. Przyjdźmy więc do kościoła na wspólną modlitwę.

W sobotę, 11 listopada, przypadnie 99. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu pragniemy szczególnie modlić się za naszych Rodaków, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny i w jej obronie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i na Eucharystię w intencji Ojczyzny o godz. 17:00.

Dzisiaj zapowiadana zbiórka do puszek na kosztowne leczenie dla Szczepana Kachnic z Bieńkówki.

Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Jest Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Idziemy nadal w promocyjnej cenie 2 zł. i dla najmłodszych Jaś czy Dominik.

Informujemy, że nasza parafia w dniach od: 11 – 18 kwietnia 2018 roku, organizuje pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Ziemi Świętej. Szczegóły w gablocie na ścianie kościoła oraz można pobrać z tej strony

Rodzinom od numeru: 241 – 260 składamy serdeczne Bóg zapłać za pracę przy sprzątaniu kościoła, oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła rodziny od numeru: 261 – 280. W przyszłą niedzielę odmówią różaniec w kościele Róże: Pani Stanisławy Marcak i Pani Anny Baca.

Początek strony